עיצוב דירות יוקרה – שובה אדריכלות

0
1273

עיצוב דירות יוקרה

שירותי עיצוב לדירות יוקרה יכולים להיות לא פחות מסובכים מתכנון דירות קטנות ורגילות. ככל שהדירה גדולה יותר והתקציב עולה, כך נפתחות אפשרויות עיצוב חדשות ומסקרנות. הפתרון הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע. אפשר להעסיק אדריכל עם התמחות בעיצוב דירות יוקרה וליהנות משורה ארוכה של יתרונות.

אדריכל שמתמחה בדירות יוקרה מספק שירותי תכנון פרטניים. כדאי להתייעץ איתו לגבי העיצוב החיצוני של הכניסה, החניה או החצר ולשמוע מה דעתו על תכנון הרחבות. האדריכל בדרך כלל מעורב בשלבים הראשונים של הכנת סקיצות ושרטוטים, אך הוא גם יכול להשתלב בשיפוץ דירות קיימות. כדאי לנצל את היתרון של האדריכל על מנת לתכנן דירות יוקרה מחדש ולהבטיח עיצוב פנים ברמה הגבוהה ביותר.

יש גם היבט בירוקרטי להתנהלות מול אדריכל מקצועי במסגרת עיצוב דירות יוקרה. האדריכל מוסמך לטפל בכל מה שנוגע לרישוי וניהול, כמו לדוגמא הפקת טפסים ואישורים מול העירייה, שינוי תב"ע לבנייני מגורים עם דירות יוקרה וייעוץ בפרויקטים גדולים או קטנים. האדריכל עוזר לתכנן את התקציב לשיפוץ ועיצוב דירות יוקרה ולעיתים הוא מספק שירותי ייעוץ ברישוי בנייה לקבלנים.

דגשים לעיצוב דירות יוקרה

יש הרבה דרכים לעצב דירות יוקרה והבחירה בסגנון מסוים מחייבת מעורבות של ניסיון, הסמכה והכשרה. הדגש העיקרי הוא על עיצוב נקי ואלגנטי עם מינימום של רעש ויזואלי. עיצוב נקי יעביר את המסר הנכון וישדר איפוק. בנוסף, זהו עיצוב שמתכתב עם תאורה טבעית ומלאכותית. התאורה היא חלק אינטגרלי וחשוב מדירות יוקרה בגלל שיש גופי תאורה עם תפקיד דקורטיבי. איש מקצוע יכול להעניק לגופי התאורה תפקיד לא פחות חשוב מזה של הרהיטים או החפצים.

בעיצוב דירות יוקרה צריכים לשים לב לכל הפרטים הקטנים. אסור להקל ראש בחומרי הגלם שבהם משתמשים, באופן שבו חיפוי הקירות מתאים לריצוף וברהיטים שאותם בוחרים לסלון, למטבח ולחדרי השינה. העיצוב קובע את הערך המוסף של דירות יוקרה ואת שווי השוק שלהן. הוא משפיע גם על חווית המגורים ועל הרושם הראשוני. לעיצוב יש תפקיד מיוחד בדירות יוקרה ולכן הוא מבוצע על ידי אדריכלים.

LEAVE A REPLY