חברת ניקיון בתים – ניקיון בתים עושים רק עם פולישוק!

0
979

5 שאלות חובה כאשר מחפשים חברת ניקיון בתים

אם גם אתם מהאנשים שהגיעו למסקנה שאתם חייבים עזרה בניקיון הבית- ברוכים הבאים למועדון. אנשים רבים היום מעדיפים להשאיר את הסמרטוט והדלי לאדם מקצועי, על מנת שהם יתרכזו בדברים אחרים. ניקיון הבית הוא לא מותרות וישנן מגוון סיבות שבגללן אנשים בוחרים להעניק את עבודת הניקיון של הבית למישהו אחר (לפעמים מדובר בחוסר יכולת פיזית)- לכן אנחנו רוצים לעזור לכם לבחור חברת ניקיון בתים טובה. ארזנו עבורכם מגוון שאלות חשובות שאתם צריכים לשאול כשאתם בוחרים מנקה או חברת ניקיון בתים.
* ראשית, אתם צריכים לוודא שמדובר בחברה מקצועית ולא בקבלן ״חאפר״ שמנצל עובדים. תבקשו מבעל החברה פרטים על החברה- כמה אנשים עובדים בחברה, האם העובדים מבוטחים ועובדים בתנאים נאותים ובעצם כל פרט שיכול להעיד שמדובר בחברת ניקיון בתים מוכרת ורצינית.
* שנית, חברת ניקיון משרדים היא לא חברת ניקיון בתים. הכל תלוי בצורך שלכם- אנחנו ממליצים לבחור חברה שמתמחה בדיוק בשירות שאתם זקוקים לו. חברה שעוסקת בניקיון משרדים, כנראה פחות תתאים לניקוי יסודי של בתים פרטיים.
* תבקשו הצעת מחיר מסודרת בכתב הכוללת את כל הפרטים, עד הקטנים ביותר. לפני שאתם סוגרים עם חברת ניקיון בתים- תבקשו הצעת מחיר רשמית, מסודרת ובכתב, שתכלול בתוכה פרטים שונים: מי האדם שיגיע אליכם לבית, כמה בתים הוא מנקה, באיזה שעות מגיעים ולכמה זמן, מה כולל תהליך הניקיון, מי אחראי על מוצרי הניקוי, באילו חומרים החברה משתמשת- האם משתמשת בחומרים רעילים שעלולים שאינם ראויים לשימוש בבית עם ילדים או חומרים חומציים שעלולים להרוס לכם את השיש המיוחד? וודאו כי כל הפרטים הכי קטנים כתובים בהצעת המחיר ובהסכם העבודה.
* זכותכם לדעת מי האדם שיגיע אליכם לנקות ולבקש המלצות מלקוחות קיימים של החברה. אנחנו ממליצים תמיד לשאול ולבקש רשימת לקוחות מחברת ניקיון בתים. חברה מקצועית לא תסתיר מכם את רשימת הלקוחות שלה ואתם תהיו מוזמנים להתקשר ולבקש חוות דעת אמיתית וכנה, הן על החברה והן על העובדים בה. כמו כן, ודאו האם יש צורך בנוכחות של אדם בבית בזמן הניקיון.
* עבודה באחריות- כמו כל שירות שאתם מזמינים לתוך ביתכם, וודאו שהעבודה שנעשית היא באחריות. אם דבר מה נשבר במהלך הניקיון או שאתם מגלים שמשהו חסר או נעלם- אתם זקוקים לחברה שתעניק לכם אחריות וביטוח על העבודה. חברת ניקיון בתים מקצועית תשמח להעניק לכם כיסוי על כל מקרה שלא יהיה ולכל מצב.

LEAVE A REPLY