שיש למטבחים – בחירת שיש למטבחים

0
733

כמו כל בחירה, של כל איש מקצוע, בחירת מתקין שיש למטבחים יכולה להיות בחירה קריטית! אתם זקוקים לאדם אמין, מקצועי, שיעשה עבודה טובה וייתן עליה אחריות. איך מוצאים אדם כזה? איך יודעים לשאול את השאלות הנכונות? הנה כל השלבים בבחירת מתקין שיש למטבחים!

ראשית, עוד לפני שאתם מחפשים איש מקצוע, אתם צריכים לבחור את סוג המשטח שאתם רוצים במטבח שלכם. ישנם מגוון חומרים- אבן קיסר, גרניט, קוריאן, שיש חברון ועוד. בצעו בדיקה של יתרונות וחסרונות של כל משטח, בצעו השוואת מחירים ובדקו קולקציות ישנות. תוודאו שצבע השיש שאתם בוחרים למטבח תואם את הרצפות, את הארונות ואת העיצוב הכללי. ההמלצה שלנו שתקחו דוגמה של שיש הבייתה ותבדקו האם היא מתאימה. אל תחכו לבוא המתקין עם השיש כדי לגלות- שמה שבחרתם בכלל לא מתאים לכם. לאחר שתבחרו את המשטח האידיאלי עבור המטבח שלכם- תעברו למציאת מומחה להתקנת שיש למטבחים.

חפשו מתקין מורשה בלבד. מתקין מורשה הוא מתקין שעבר הכשרה מיוחדת אצל היצרן של המשטחים. יש טעמים מקצועיים רבים להכשרה הזו- מטרתם בעיקר להסמיך את המתקין לעבוד בצורה מקצועית ככל האפשר עם סוגי המשטחים השונים, להכיר את המאפיינים של כל אחד מהם. מתקין שיש למטבחים צריך לדעת ולהכיר את כל הסוגים של המשטחים בארץ.

תעודת אחריות מקורית- תעודת אחריות תוכלו לקבל מהמתקין רק במידה והוא מורשה על ידי יצרן המשטחים. תעודת האחריות שאתם מקבלים היא של היצרן ורק מתקין שיש למטבחים מוסמך יכול להעניק לכם תעודה כזו.

באם אתם זקוקים להתקנה של כיור או כל התקנה מיוחדת- וודאו מראש עם המתקין שהוא יודע כיצד לבצע והאם ישנה עלות נוספת להתקנות מהסוג הזה. בכל מקרה- רצוי לחתום עם המתקין על חוזה מפורט ומסודר טרם תחילת העבודה. החוזה יציין בדיוק באיזה סוג משטח בחרתם, מה הגודל, העלות של המשטח, עלויות ההתקנה עצמה, האם המשטח הוא סוג א׳, מועד ביצוע ההתקנה, האם המתקין מוסמך על ידי היצרן והאם תקבלו תעודת אחריות יצרן מקורית. בנוסף- חשוב לקבוע מראש את הסדרי התשלום.

בכל הנוגע לתשלומים- אנחנו ממליצים לכם להמנע מתשלום ללא קבלה, מכיוון שכך לא יהיה לכם למי לפנות במידה והמתקין ביצע עבודה שאינה לרוחכם או שמתעוררת בעיה כלשהי. הקפידו לקבוע הסדרי תשלום נוחים- חלקו את התשלום לשתי פעימות- האחת לפני ביצוע העבודה והאחת בסיומה.

אם תעבדו לפי הסעיפים הללו- תהיה לכם התקנה חלקה ובטוחה- באחריות!

LEAVE A REPLY