ניקיון דירות לאחר שיפוץ

0
624

איך מתמודדים עם ניקיון הדירה אחרי השיפוץ?

כל אחד מאיתנו יכול להגיע לשלב שבו הוא רוצה להכניס כמה שינויים לבית שכן לא תמיד הבית נראה כפי שרציתם, חלמנו ואהבנו. לכן בהחלט אפשר להבין מדוע גם אתם החלטתם להיכנס לתהליך של שיפוצים אך כדאי לדעת: יהיה עליכם גם לנקות את הדירה אחרי השיפוץ כדי שבאמת תוכלו ליהנות ממנה. אומנם זה נכון שלא פעם השיפוצניקים מנקים אחריהם קצת אך בדרך כלל זה לא ניקיון מספיק מעמיק. לכן כדאי יהיה לחשוב על פניה אל חברה שמציעה שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ ויפה שעה אחת קודם. ניקיון דירות לאחר שיפוץ חוסך לכם הרבה זמן ואנרגיה כך שאין סיבה לחשוב פעמיים אם אתם רוצים ליהנות מהדירה המשופצת מייד עם תום השיפוץ.

מה כולל השירות?

ראשית, כדאי לדעת שכל חברה שנותנת שירותי ניקיון דירות אחרי שיפוץ מציעה שירותים קצת שונים כך שצריך לברר זאת מול החברה המקצועית. שנית, בדרך כלל מדובר על שירותים כמו:

  • ווקס ופוליש מאסיבי לרצפות
  • פינוי הפסולת שנשארה בבית אחרי השיפוץ
  • הורדת הצבע מכל המשקופים
  • ניקיון מאסיבי של החלונות, הדלתות והארונות
  • הברקת כל הבית וכל פינה

המשימה של ניקיון דירות לאחר שיפוץ היא לא משימה קלה ולכן, אם תפקידו אותה בידי המומחים, תוכלו להיות בטוחים שאתם לא טועים. כמובן שכאשר צוות שלם של מנקים מתמודד עם ניקיון הדירה הרי שהתהליך כולו מסתיים מהר יותר וזו עוד סיבה טובה שבגללה לא כדאי לעשות את זה לבד.

האם מדובר על שירות יקר?

אין ספק שבדרך כלל לעשות שיפוצים בבית זה אומר להיכנס להוצאה כלכלית לא קטנה ולרוב השיפוץ יעלה  יותר ממה שתכננו. מצד שני, האם זה אומר שבגלל זה עליכם לחסוך על שירותי ניקיון דירות לאחר שיפוץ? התשובה היא חד משמעית לא. יתרה מכך: לא תמיד כאשר אתם פונים להזמנת שירותי ניקיון זה אומר שיהיה עליכם לשלם הון עתק כי זה מאוד תלוי עד כמה אתם רוצים את הניקיון יסודי ומה הוא צריך לכלול. בנוסף לכך, חשוב גם לדעת שיש הבדלים בין התעריפים של חברות הניקיון השונות ולכן כדאי יהיה לברר איפה זה יוצא לכם יותר זול. אין סיבה לבחור את החברה היקרנית ביותר כי לא תמיד כשחברת ניקיון גובה יותר כסף השירות שלה גם יוצא יותר מבריק או נעים בעין.

 

LEAVE A REPLY