מנעולן בגבעתיים

0
1526

 

מנעולן בגבעתיים זמין לקריאות השירות של לקוחותיו הרבים, 24 שעות ביממה, לא כולל שבת. פורץ המנעולים נקרא בכל פעם לכוון אחר בעיר הגדולה שאותה הוא מכיר כמו את כפות ידיו ובזריזות האופיינית לו מגיע מנקודה לנקודה.

מנעולן בגבעתיים הוא אדם בעל רישיון המוסמך לעסוק כפורץ מנעולים. הוא אמין, בעל ידע מקצועי רב שצבר לאורך שנים. כל מקרה הוא אתגר חדש ולמידה מתמדת.

בקרב לקוחותיו הוא ידוע כאדם הגון שגובה סכום צנוע וסביר עבור עבודתו, עובד ברוגע, מסביר ללקוח בפרוטרוט את הבעיה ופתרונה ויוצא לדרכו.

פריצת דלתות רכב

להיתקע בלי יכולת להיכנס לרכב עקב איבוד מפתחות או מסיבה אחרת זו חוויה מתסכלת מאד. מזל שמנעולן מגבעתיים נמצא תמיד בסביבה והוא מגיע במהירות האפשרית כדי לעזור ללקוח. פורץ מנעולים מקצועי כמוהו יעשה כל שניתן כדי לבצע את המשימה במהירות ולאפשר לנהג להניע את רכבו ולנסוע למחוז חפצו. בעדינות רבה יסובב פורץ המנעולים את המנעול בעזרת מברג ולאחר כמה דקות, דלת הרכב פתוחה !

פריצת דלתות כספת

אנו מאכסנים מסמכים חשובים, כספים ותכשיטים בעלי ערך סנטימנטלי בכספת הביתית, ומסמכים והמחאות בכספת המשרדית. בדיוק כשרוצים ללכת לבנק או לאירוע, דלת הכספת ננעלות אי אפשר לפתוח אותה. כשכל הניסיונות שלכם עולים בתוהו, תקראו לפורץ מנעולים אמין ומקצועי, מנעולן בגבעתיים שלבטח יעזור לכם. סביר להניח שתחושות תסכול עצומות אופפות אתכם אך זה לא קורה לאנשים רבים ששכחו את הקוד הסודי. פורץ המנעולים יודע לאפס את הקוד הקיים ולתאם קוד חדש.

הוא מצליח לפתוח את הדלת והלקוח יכול לטפל במסמכיו או כספיו.

לאור הרגישות הרבה הלקוח מרוצה מאד וימליץ על פורץ מנעולים זה גם לחבריו ולמכריו.

פריצת דלת שנטרקה

אם חוויתם סיטואציה לא נעימה כזו, הרי שאתם לבטח מבינים עד כמה הסיטואציה לא נעימה ותפקידו של פורץ המנעולים הוא להגיע במהירות, להקשיב ללקוח ולעשות כל שניתן כדי לפרק את הצילינדר, לבדוק את מצבו ולקבל החלטה מושכלת אם לבצע תיקון או החלפה של הצילינדר. הדבר היחיד העומד לעיני פורץ המנעולים הוא לבצע את ההחלטה הנכונה כך שלא ייווצר מצב שהלקוח יוותר על החלפת הצילינדר, ובסופו של דבר קריאת השירות הבאה במקרה זהה תתקיים תוך ימים בודדים.

החלפת צילינדר בשינויי דיירים

בעת החלפת דיירים בדירה או בית, חשוב מאד לקרוא למנעולן בגבעתיים כדי שיחליף מבעוד מועד מנעול, וכך לדיירים הקודמים לא תהא כל אפשרות להיכנס פנימה.

LEAVE A REPLY