בלונים לברית

0
656

במזל טוב נולד למשפחה בן זכר, וברית המילה תתקיים לאחר שמונה ימים באולם.
בעלי השמחה מעוניינים שהאירוע יהיה מוצלח, שהאורחים ייהנו וכשהילד יגדל שייהנה לראות תמונות מהחגיגה הגדולה שערכו לכבודו.
הורים רבים מזמינים בלונים לברית. מדובר בעיצובי בלונים שיוכנו במיוחד לאירוע זה, בבוקר האירוע ונפח האוויר בהם יישמר מתחילת האירוע ועד סופו.
בכניסה לאירוע מוצבת בדרך כלל קשת מרהיבה בצבעי תכלת, כחול, לבן או בכל שילוב צבעים האהוב על ההורים. האורחים עוברים בכיף דרך הקשת הססגונית ומגיעים לאולם.
בצדי האולם יוצבו סטנדים בצבעים זהים או בצבעים אחרים על פי בחירת ההורים. הבלונים יוצמדו לעמוד הסטנד בשורות שורות לפי הצבעים או בשורות המשתלבות בסיבוב אחד בשנייה דבר היוצר מראה מעוגל ומאד יפה.
מעל כל שולחן, אפשר להציב בלון התואם את אופי האירוע. בלונים לברית הם בצורת מוצץ, בקבוק, דובי, עגלה וכו' . המבוגרים נהנים לראות את הבלון המעוצב והילדים נהנים מאד לשחק עם הבלונים לאורך כל אירוע הברית.

2A2F2AC0-13A3-5147-35E2-612D72A2E62F
בלונים לברית ניתן לעצב גם בצורת פרחים בצבעי ירוק אדום ורוד או כל גיוון אחר. הבלונים המעוצבים כפרחים מותקנים על הקשת, או על הסטנדים, או מונחים בתוך האגרטלים במרכזי השולחנות ויוצרים מראה שובב ומאד נעים.
גולת הכותרת בתחום בלונים לברית היא יצירת דמות אהובה מבלונים. ילדים רבים אוהבים דמויות מסדרות טלוויזיה פופולריות ולכן מזמינים ממעצב הבלונים, בלונים לברית המעוצבים על פי דמות זו. אם ניקח לדוגמה את מיקי מאוס הרי שמעצב הבלונים יבנה את הדמות כשגופו מורכב מבלונים אדומים כמו החולצה האופיינית של מיקי, אוזניו יורכבו מבלונים שחורים, נעליו מבלונים שחורים וכו'. העיצוב יהיה אותנטי ויהיה דומה מאד לדמות האהובה. ילדים רבים יבחרו להצטלם אתו או לשחק אתו לשמחת באי הברית.
בחברת מיקס בלון אנו מחדשים כל הזמן את מלאי הבלונים שלנו כדי להיות המובילים בתחום זה בכמה רמות מעל המתחרים שלנו. מייבאים בלונים בצורות שלא היו קיימות, בגדלים שונים, ספרות, אותיות, בלונים בנושאים חדשים ואהובים וכך בכל פעם שאנו מעצבים בלונים לברית, הנראות היא שונה ואין אירוע שנבנה בצורה זהה לאירוע אחר.
הצוות המקצועי של מיקס בלון נחשף לטרנדים החדשים בעולם בתחום זה, משתתף באופן קבוע בהשתלמויות אצל היצרנים השונים בעולם ומביא שפע זה לישראל. הרעיונות החדשים מציבים את מעצבי הבלונים של מיקס בלון במקום הראשון בחדשנות, בדמיון מפותח המקבל ביטוי בעיצוב בלונים בצורות ייחודיות ומרהיבות.

LEAVE A REPLY