פשיטת רגל

0
622
פשיטת רגל

פשיטת רגל – צעד שיסייע לכם להתחיל מחדש

חובות עלולים להיות חלק מהחיים של כולנו ואנחנו עלולים להיקלע אליהם הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים.
זה מתחיל בכך שאנחנו לא שמים לב, לוקחים עוד ועוד הלוואות עד שיום אחד אנחנו מבינים שפשוט אין לנו דרך להחזיר את מה שלווינו.
בנוסף לכך, אנחנו גם עלולים לעשות טעויות כלכליות שונות בעסק, בניהול המשפחה או בכל תחום אחר של חיינו וכאשר הטעויות הללו מצטברות אנחנו שוקעים בחובות.
אם זה נשמע לכם מוכר ואם גם אתם מוצאים את עצמכם מתחמקים מכל שיחת טלפון ממספר שאינו מזוהה, כדאי שתדעו: זה שתתעלמו מהדברים זה לא באמת הפתרון.
אתם צריכים לבדוק מה החוק אומר, מה מגיע לכם ואיך תוכלו בכל זאת לטפל במצב.
פשיטת רגל הרבה פעמים זה ההליך שיוכל להציל אתכם כי הליך כזה לא רק מאפשרים לנושים שלכם לכנוס את הכנסים שנמצאים ברשותכם אלא הליך כזה גם מאפשר לכם להתחיל מחדש.

פשיטת רגל מאיפה מתחילים?

חשבתם לרגע שתגיעו לבד לבית המשפט, תנסו לשכנע את השופט שאין לכם אופציה אחרת ותצאו עם התואר "פשוטי רגל"? אם כך, כדאי שתדעו שאתם טועים. פשיטת רגל
הליכי
פשיטת רגל אלה הם הליכים מורכבים שצריך לבדוק בהם כל שלב שכן בית המשפט חייב להשתכנע שאין לכם כל אפשרות להחזיר את החובות שלכם בדרך אחרת.
מעבר לכך שצריך להגיע להסדרים עם הנושים ולבדוק איזה נכסים כן רשומים על שמכם, צריך גם להציג עוד הרבה מסמכים אחרים שיעזרו לבית המשפט לפסוק בעניין שלכם. לכן ברור שאתם חייבים עורך דין פשיטת רגל ולא כדאי שתבחרו איש מקצוע שלא מגיע עם ניסיון.
הניסיון בתחומים האלה זה משהו שאי אפשר לוותר עליו ולכן עדיף שתבדקו בשבע עיניים אל מי אתם פונים.

הסיוע של עו"ד פשיטת רגל

אם מדברים על הליך של פשיטת רגל צריך להבין שהעניין דורש זמן, ידע ותשומת לב. זה אומר שלפני הכול תיפגשו עם עוה"ד שירצה לשמוע הכול על הסיפור שלכם.
הוא חייב להבין את הדברים ולרדת לפרטים שכן רק בצורה כזאת הוא יוכל לעזור לכם כפי שאתם רוצים.
בנוסף לכך, בהתאם לכל הממצאים הללו עוה"ד יוכל גם להעריך את הסיכוי שלכם לקבל את המעמד של פושטי רגל. אחרי כל אלה עוה"ד יוכל גם לייצג אתכם בבית המשפט ולדאוג לכך שההליך של
פשיטת רגל שבו אתם מעורבים יסתיים על הצד הטוב ביותר מבחינתכם.

LEAVE A REPLY