בית דפוס בתל אביב

0
635

בית דפוס בתל אביב המעניק את כל השירותים הקשורים בדפוס תחת קורת גג אחת הוא פתרון נוח מאד לכל אדם ובמיוחד לאנשי עסקים.

אנשים פרטיים זקוקים פה ושם להדפסות שונות וכאן ימצאו יחס הולם ושירות אישי.

אנשי עסקים שזקוקים לעתים קרובות לשירותי גרפיקה, להדפסות שונות עבור פרסומים שיוצגו במיקומים שונים, נהנים מכל המעטפת הרחבה הניתנת בבית דפוס בתל אביב, כך הם אינם צריכים לחפש בית דפוס עבור כל אחת מהנישות אלא הכול מרוכז במקום אחד.

בית הדפוס הייחודי, מעניק שרותי גרפיקה ללקוחותיו, כך הם לא צריכים להעסיק גרפיקאי עבור כל צורך, כאן הם נהנים ממלוא השרות לו הם זקוקים, מרגע החשיבה על הרעיון, דרך שלבי הביצוע, התיקונים והשינויים שמבצעים הגרפיקאים המוכשרים שלנו, הדפסת הלוגו או הכיתוב הנבחר על שפע המוצרים שבחר הלקוח. בית דפוס בתל אביב נותן מענה מושלם מרגע החשיבה ועד קבלת המוצר המוגמר.

בית דפוס בתל אביב עוסק במגוון הדפסות על סוגי חומרים שונים, הדפסות של פוסטרים הכוללים מידע, לוגו הדפס וכו', פולדרים צבעוניים המחולקים ללקוחות החברה וכוללים דפי נחיתה, מסמכים על פעילות העסק וכרטיס ביקור.

הדפסת מדבקות נייר בשלל צורות, דגמים והדפסים על פי בחירת הלקוחות. מדבקות ווניל עבור חלונות ראווה המודבקים ישירות על הזגוגית ומסמלים את סימן ההיכר המסחרי של העסק ותחום פעילותו. שלוטים לרכבים, מדבקות pvc לצרכים שונים, מדבקות רשת הן על נייר מבריק והן על נייר חצי מבריק.

כל סוגי הדפוס, על ניירת, כרטיסי ביקור מעוצבים, הפקת חוברות כולל למינציה, פנקסים, גלויות, מעטפות הכוללות את שם העסק והלוגו שלו, כריכת החוברות בשיטות שונות, כריכה קשה או ספירלה. הדפסת שילוט והכוונה על קאפות בגדלים שונים עבור תערוכות והדפסת מידע על מתקני תצוגה בגדלים שונים.

שפע של אפשרויות להזמנות לאירועים, ברעיונות חדשניים ומדליקים, בגדלים שונים ובאפשרויות לתוספות כמו סרטים צבעוניים, בדי תחרה ועוד שהופכים את ההזמנות לייחודיות ושונות מהזמנות אחרות לאירועים.

הדפסות על חולצות, כיתוב, ציורים או הדפסים שונים, בצד אחד של החולצה או בשני הצדדים על פי הוראות הלקוח.

הדפסה של כיתוב או צילום איכותי על קנבס, זו גולת הכותרת של בית הדפוס בתל אביב, העברת תמונות שצולמו מקובץ צבעוני להדפסה על קנבס, יוצרת תמונות מרהיבות הניתנות לתליה בבית או בעסק . רבים בוחרים תמונות נוף פסטורליות, או תמונות משפחתיות. ההדפסה על הקנבס יוצרת מוצר יפהפה הנראה כמו ציור איכותי ומקורי.

 

LEAVE A REPLY